Program Arşivi 2


  Kekeme

kekemeMedya, Kültür ve Kent doktora programının sesi “Kekeme” Ulaş Bayraktar’ın sunumuyla her Pazartesi saat 10:10’da, tekrarı her Cumartesi saat 09:30’da Mersin Üniversitesi Radyosu’nda sizlerle birlikte.

Program Arşivi İçin Tıklayınız

  Potanın Nabzı

harunn

NBA, Euroleague ve Türkiye Basketbol Lig maçlarının analizleri ve sonuçları, özel röportajlar ve canlı konuklarıyla “Potanın Nabzı”nda. Harun Bor’un hazırlayıp sunduğu “Potanın Nabzı” her Çarşamba saat 12:10’da Mersin Üniversitesi Radyosu’nda.

  Saz İle Söz İle

huss

Hüseyin Sezer, halk ozanlarımızın yaşamından önemli anları onların unutulmaz eserleri eşliğinde anlatıyor. “Saz ile Söz ile” her çarşamba ve cumartesi saat 20:30’da Mersin Üniversitesi Radyosu’nda.

Program Arşivi İçin Tıklayınız

  Yeni Ufuklar

Yeni_UfuklarBirleşmiş Milletler Kalkınma Programı Türkiye Ofisi’nin hazırladığı Yeni Ufuklar programının her bölümünde, daha üretken, daha yeşil, daha sağlıklı ve daha bilinçli bir gelecek için yapılan çalışmalar Mersin Üniversitesi Radyosu dinleyicileri ile buluşuyor. “Yeni Ufuklar” her Salı saat 17.00’de sizlerle.

  Ahenk

Mersin Üniversitesi Devlet Konservatuvarının katkılarıyla hazırlanan ve Musa Apaoğlu ile Özlem Değirmenci’nin sunduğu Ahenk programı her salı saat 10.10’da Mersin Üniversitesi Radyosu’nda

Program Arşivi için Tıklayınız

Felsefe Söyleşileri

felselfe_soylesileriEray Yağanak, her hafta ağırladığı bir konukla felsefeye dair tartışmaları farklı bir bakış açısıyla ele alıyor. “Felsefe Söyleşileri” her Cuma saat 10.10’da tekrarı Cumartesi saat 12.00’de sizlerle.

Program Arşivi İçin Tıklayınız

  Kampüs Özel

kampus_ozelMersin Üniversitesi’nden uzman konuklar her hafta farklı bir konuyu “Kampüs Özel” programında ele alıyor. Ayla Eroğlu’nun hazırlayıp sunduğu “Kampüs Özel” her Perşembe saat 10:10’da Mersin Üniversitesi Radyosu’nda.

Program Arşivi İçin Tıklayınız…

  Kent ve Sanat

Demet Sağlam ve Gökçe Şahin’in hazırlayıp sunduğu “Kent ve Sanat” programını her pazartesi saat 10.10’da ve tekrarı her cumartesi 09.30′ Mersin Üniversitesi Radyosu’nda.

Program Arşivi İçin Tıklayınız…